Scosche Portable Power Qi

Dostępność: w naszym magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 259,00 zł 259.00
zawiera 23% VAT | dostawa 0 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni
Producent: Scosche
Kod produktu: PBQ5DKSG-SP
Kod EAN: 0033991070929

Opis

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE

Ta bezprzewodowa stacja ładująca zapewnia do 5 W mocy ładowania. Po prostu umieść smartfon na stacji dokującej, aby natychmiast rozpocząć ładowanie. Ta stacja dokująca ma zaawansowaną funkcję bezpieczeństwa - wykrywanie obcych obiektów, która chroni urządzenie.

 

FUNKCJA 2 w 1

QiDock wykracza poza zwykłą stację dokującą. Urządzenie łatwo oddziela się od podstawy, dzięki czemu może stać się przenośną baterią zapasową. Zapewniając możliwość bezprzewodowego ładowania, masz również możliwość podłączenia innego urządzenia.

 

 

 

 Qi Certyfikowany symbol bezpiecznego niezawodnego ładowania bezprzewodowego!

 

Szybki postęp w ładowaniu bezprzewodowym doprowadził do wprowadzenia produktów o niskiej jakości, które mogą być niebezpieczne.

Produkty Qi Certified, na przykład wszystkie produkty do ładowania bezprzewodowego Scosche, zostały dokładnie przetestowane przez niezależne laboratoria, aby zapewnić ich kompatybilność i bezpieczeństwo energetyczne. Noszą nazwę „Qi Certified” i są one oznaczone jako takie przez Wireless Power Consortium (WPC).

Inni mogą używać terminów zgodnych z Qi zgodnych z Qi i współpracować z Qi, ale te terminy nie są takie same jak Qi Certified, a produkty używające takich terminów nie przeszły testów certyfikacyjnych Qi.

  • Wyjście ładowania bezprzewodowego - 5 W, maks. 10 W
  • Wyjście 12 A, 2,4 A USB-A Charge
  • Szybkie ładowanie Kompatybilne z urządzeniami Samsung
  • Wejście: 5VDC = 2A
  • Bateria litowo-jonowa 5000 mAh
  • Stacja ładująca jednocześnie ładuje Powerbank i Qi Enable Phone
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium