GRIFFIN BreakSafe USB-C Power Cable 1.8m

Dostępność: w naszym magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 179,00 zł 179.00
zawiera 23% VAT | dostawa 0 zł
ilość szt
dodaj do przechowalni
Producent: Griffin
Kod produktu: GC42251
Kod EAN: 685387430192

Opis

Opatentowane złącze magnetyczne BreakSafe podłącza się do portu USB-C laptopa i bezpiecznie odłącza się od reszty kabla pod obciążeniem, takim jak potknięcie się o przewód zasilający. Ulepszone złącze magnetyczne ma tylko 12,8 mm głębokości, więc możesz pozostawić je podłączone do portu USB-C laptopa, gdy nie jest używane.

 

BreakSafe został zaprojektowany w celu ochrony laptopa i Ciebie

BreakSafe zawiera cztery różne funkcje bezpieczeństwa, aby chronić Ciebie i laptopa przed przypadkowym lub umyślnym niewłaściwym użyciem:

wizualne: oznaczenia wizualne na obudowie złącza wskazują użytkownikowi prawidłowy sposób podłączenia kabla i złącza,
magnetyczne: magnesy BreakSafe pozwalają tylko na prawidłowe podłączenie i zapewniają zgodność biegunowości przewodu zarówno z zasilaczem, jak i zasilanym urządzeniem,
strukturalne: BreakSafe ma dwa małe klucze uformowane w złączu magnetycznym, które zapobiegają sprzężeniu magnesów i zapobiegają nieprawidłowemu podłączeniu kabla,
elektryczne: centralny bolec uziemiający BreakSafe jest pierwszym elementem przewodzącym, który dotyka podczas łączenia kabla i złącza. Zapewnia to rozproszenie wszelkich statycznych ładunków elektrycznych, zanim kabel zacznie przekazywać energię z zasilacza do urządzenia.

 

Korzystanie z BreakSafe

Użyj BreakSafe z zasilaczem USB-C dostarczonym z laptopem. BreakSafe ma moc do 60 watów (20 woltów przy 3 amperach) i został zaprojektowany i przetestowany w celu spełnienia standardów zasilania USB-C. Należy pamiętać, że BreakSafe służy wyłącznie do ładowania energii; dane i wideo nie są obsługiwane.

 

Kompatybilność z BreakSafe

Apple 15-calowy MacBook
Apple 13-calowy MacBook
Apple 12-calowy MacBook
Google Chromebook Pixel
Google Pixel C

 

Dane techniczne

Długość: 1,8 m
Patent USA nr US7658613B1
Moc znamionowa do 60 watów (20 woltów przy 3 amperach)
W pudełku: kabel BreakSafe USB-C z szybkozłączem magnetycznym

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium