Gwarancja, zwroty i reklamacje

Gwarancja 

Wszystkie produkty na stronie sklepu są nowe (fabrycznie zafoliowane) i posiadają 12 miesięcy gwarancji producenta.

 

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi 1 rok. W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

1. Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. (COVID-19) Przesyłkę należy przysłać tą samą firmą kurierską jak w zamówieniu (DPD / InPost). Przesyłki wcześniej nie zgłoszone, nadane pocztą lub inną firmą kurierską nie zostaną odebrane.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres:
iMacs RMA department
Grabieniec 12/3
91-149 Łódź

[ formularz reklamacji 

 

Zwrot towaru (konsument)

Zgodnie z obowiązującym prawem, jako konsument masz 14 dni na zwrot towaru.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt poinformuj nas o tym na shop@imacs.com.pl

Wypełnij potrzebne oświadczenie i prześlij mailowo lub wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem kurierem na adres:
iMacs
Grabieniec 12/3
91-149 Łódź

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem dołącz także wszystkie otrzymane z nim akcesoria, opakowanie oraz paragon. Zwrot środków następuje w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia. (COVID-19) Przesyłkę należy przysłać tą samą firmą kurierską jak w zamówieniu (DPD / InPost). Przesyłki wcześniej nie zgłoszone, nadane pocztą lub inną firmą kurierską nie zostaną odebrane.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względów higienicznych np. produkty douszne, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Prawo konsumenta odstąpienia od umowy nie dotyczy firm z wystawioną fakturą VAT. Zgodnie z art. 22 Kodeksu cywilnego za konsumenta uznaje się osobę fizyczną, dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.

formularz zwrotu ]

 


31-03-2020

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium