Gwarancja, zwroty i reklamacje

Gwarancja 

Wszystkie produkty na stronie sklepu są nowe (fabrycznie zafoliowane) i posiadają 12 miesięcy Gwarancji Producenta.

 

Reklamacja

W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Formularz reklamacji
Wypełnij formularz reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu. (COVID-19) Przesyłkę należy przysłać tą samą formą dostawy jak w zamówieniu (InPost). Przesyłki wcześniej nie zgłoszone nie mogą być odebrane.

[ formularz reklamacji 

 

Zwrot towaru (konsument)

Zgodnie z obowiązującym prawem, jako konsument masz 14 dni na zwrot towaru.

Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt poinformuj nas o tym na shop@imacs.com.pl

Wypełnij potrzebne oświadczenie i prześlij je mailowo.

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem dołącz także wszystkie otrzymane z nim akcesoria, wraz z opakowaniem. Zwrot środków następuje w terminie 14 dni od otrzymania oświadczenia. (COVID-19) Przesyłkę należy przysłać tą samą formą dostawy jak w zamówieniu (InPost). Przesyłki wcześniej nie zgłoszone nie mogą być odebrane.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umowy w której przedmiotem świadczenia jest produkt dostarczany w zapieczętowanym opakowaniu, którego po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względów higienicznych lub zdrowotnych np. słuchawki douszne, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

Prawo konsumenta odstąpienia od umowy nie dotyczy firm z wystawioną fakturą VATZgodnie z art. 22 Kodeksu cywilnego za konsumenta uznaje się osobę fizyczną, dokonującą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową. Osoba fizyczna, która będzie zawierała z innym przedsiębiorcą umowę związaną bezpośrednio z prowadzoną przez nią działalnością gospodarczą lub zawodową, lecz nieposiadającą dla niej charakteru zawodowego będzie objęta przepisami o ochronie konsumentów.

formularz zwrotu ]

 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium